MENU

20 mln zł dla Asseco za utrzymanie systemu workflow KRUS

9 maja 2014PR, Rynek

Wczoraj (8 maja) Asseco Poland zawarło umowę z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS) na utrzymanie i rozwój systemu workflow. Wartość kontraktu, który będzie realizowany przez okres 4 lat, wynosi blisko 20 mln zł netto.

System Workflow stanowi warstwę integrującą systemy dziedzinowe używane przez KRUS, czyli systemy do obsługi ubezpieczeń oraz świadczeń, a także system do zarządzania obiegiem dokumentów i archiwizacji. Rozwiązanie pozwala m.in. na kompleksowe i scentralizowane zarządzanie tożsamością użytkowników oraz na wymianę danych z instytucjami zewnętrznymi.

Asseco Poland wykonało system Workflow dla KRUS jako zwycięzca przetargu rozstrzygniętego w 2009 roku. Był to projekt sfinansowany z funduszy Banku Światowego. Asseco dokonało integracji systemów w KRUS tak, aby działały one niczym system centralny jednorodny w skali całego kraju. Obecnie z systemu Workflow zbudowanego przez Asseco korzysta kilka tysięcy pracowników KRUS, którzy obsługują blisko 2 mln rolników.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »