MENU

Andrzej Dopierała oficjalnie w Asseco Poland

3 września 2013Blog redakcji

Po prawie 8 latach kierowania Oracle Polska objął funkcję wiceprezesa zarządu i odpowiada za nadzór nad Pionem Infrastruktury oraz spółką holdingową Asseco Systems. Zastąpił Wojciecha Woźniaka, który odszedł z firm w październiku 2012 r., gdy Asseco Poland twierdziło, że w zarządzie osoba od infrastruktury potrzebna nie jest…

Andrzej Dopierała

Andrzej Dopierała rozpoczął karierę zawodową w Stanach Zjednoczonych, jako inżynier serwisowy oraz jako dyrektor serwisu w firmie usługowej Hogan Technical Services zajmującej się naprawą i konserwacją urządzeń elektroniki przemysłowej. W latach 1989 – 1991 pracował w kanadyjskiej firmie zajmującej się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą urządzeń elektronicznych dla przemysłu wydobywczego. W 1992 roku wrócił do Polski, gdzie przez kolejne dwa lata pracował w Bull Poland i Digital Equipment Polska.

Od stycznia 1994 do lutego 2006 pracował w HP Polska pełniąc kolejno funkcje: dyrektora marketingu i kanałów partnerskich HP Polska, dyrektora Działu Produktów Komputerowych HP Polska oraz prezesa zarządu. W 2006 objął funkcję prezesa Zarządu Oracle Polska, a od czerwca 2006 do listopada 2007 był dyrektorem działu Oracle Fusion Middleware w Europie Centralnej.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »