MENU

Aster Papazyan przechodzi do Netii

9 października 2016Blog redakcji

2 listopada 2016 roku obejmie on stanowisko dyrektora generalnego Rynku B2B w Grupie Netia.

Aster Papazyan

Aster Papazyan zajmował ostatnio stanowisko dyrektora zarządzającego w firmie easyPack, operatora paczkomatów InPost,  lidera samoobsługowych punktów odbioru, gdzie odpowiadał za rozwój i działalność operacyjną firmy w skali globalnej.

Aster Papazyan posiada ponad 10-letnie doświadczenie pracy w organizacjach high-tech na rynku B2B. Przez 7 lat w firmie Dell – jako dyrektor sprzedaży – zarządzał działem handlowym odpowiedzialnym za biznes korporacyjny oraz zbudowanie kanału partnerskiego, a następnie pełnił funkcję prezesa zarządu i dyrektora generalnego Dell w Polsce. Następnie zarządzał Grupą PayU/Allegro – organizacją, w której kierunek rozwoju usług i produktów nadaje technologia. W latach 2004-2006 zajmował także stanowisko dyrektora sprzedaży w strukturach rynku B2C w Orange.

Aster Papazyan ukończył studia MBA na IMD w Lozannie. Jest również magistrem zarządzania i marketingu Akademii Leona Koźmińskiego.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »