MENU

CeBIT 2015: Comarch – Beacon, chmura i nowe rozwiązania

16 marca 2015CeBIT2015, Rynek

Comarch jest obecny na targach CeBIT – podobnie jak w poprzednich latach – za pośrednictwem swojej niemieckiej spółki. Jak zapowiadają przedstawiciele firmy odwiedziny na stoisku targowym firmy Comarch będą okazją do poznania nowych rozwiązań oraz zmian wprowadzonych w ramach dotychczasowej oferty.

IMG_20150316_111849

W najbardziej chyba widocznym punkcie stoiska Comarchu demonstrowane są możliwości urządzenia Comarch Beacon. Ten niewielki terminal wykorzystuje technologię Bluetooth Smart do komunikacji ze znajdującymi się w zasięgu urządzeniami mobilnymi. Wedle zapowiedzi Comarch Beacon ma sprawdzać się w wielu zastosowaniach biznesowych – w szczególności do komunikacji marketingowej z dotychczasowymi i obecnymi klientami. Urządzenie jest też zintegrowane m.in. z oprogramowaniem firmy Comarch.

Comarch na targach CeBIT prezentuje też ofertę rozwiązań dla handlu detalicznego i internetowego, a także własne usługi chmurowe i analityczne.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »