SAP_logo ITWiz logo

Raport: Technologiczne Wsparcie
W drodze do cyfrowego biznesu

Sprawdź jakie technologie wspierają firmy w drodze do cyfrowego biznesu

Transformacja cyfrowa, o której dużo mówi się od kilku lat, stała się faktem. Jak prognozują eksperci Światowego Forum Ekonomicznego, w związku z rewolucją technologiczną, globalna gospodarka może w ciągu dekady zyskać aż 100 bln USD! Jednocześnie tylko 3% firm na świecie uważa, że przeszły pełną transformację cyfrową (wg „SAP Digital Transformation Executive Study” – badanie zostało zrealizowane w roku 2017 przy wsparciu Oxford Economics). Potencjał nowych technologii jest zatem ogromny. Aby go w pełni wykorzystać, proces zmiany technologicznej powinien stać się nieodzownym elementem firmowych strategii.

Pobierz kompleksowy, 40 stronicowy raport
i dowiedz się jak w pełni wykorzystać potencjał IoT,
Machine Learning, Big Data czy rozwiązań in-memory.

W raporcie:

  • Jak w praktyce odnieść trendy - takie jak Internet Rzeczy, Machine Learning czy Blockchain - do rzeczywistości biznesowej?
  • W jaki sposób wykorzystać informacje, które zbierają urządzenia IoT?
  • Nowoczesne podejście do optymalizacji sposobu działania organizacji oparte na eksploracji procesów biznesowych.
  • Case study z projektu harmonizacji IT, który ma objąć prawie 200 systemów wspomagających zarządzanie - w tym 70 instancji SAP – pracujących w ok. 400 spółkach Grupy ThyssenKrupp na świecie.
  • W jaki sposób rozwiązania in-memory odpowiadają w Polkomtelu na potrzeby: raportowania w trybie rzeczywistym; chęć przechowywania danych niezagregowanych z możliwością ich agregacji bezpośrednio w trakcie wykonywania zapytań oraz większą elastyczność platformy analitycznej.
  • O strategii produktowej, zmianach w ofercie SAP, rozwoju platformy HANA oraz systemu ERP S/4HANA.
  • Fiori 2.0 czyli nowe podejście do interfejsu użytkownika, który stał się standardem we wszystkich produktach SAP.
  • Jakie są najważniejsze różnice między S/4HANA a wcześniejszymi rozwiązaniami ERP firmy SAP?
  • Jak przygotować się do konwersji z SAP ERP do S/4HANA, w jaki sposób tego dokonać, dlaczego warto to zrobić oraz jakie są największe wyzwania i ryzyka związane z tego typu projektem i jak je zminimalizować?

Pobierz bezpłatnie. Wypełnij formularz.