MENU

Dariusz Bocheńczak został Country Managerem w Commvault Polska

2 czerwca 2016Blog redakcji

W nowej roli będzie odpowiedzialny za funkcjonowanie oraz rozwój polskiego oddziału firmy Commvault. Dariusz Bocheńczak na stanowisku Country Managera zastąpił Andrzeja Niziołka.

commvault-Dariusz_Bochenczak

Jako nowy szef polskiego oddziału Commvault Dariusz Bocheńczak zapowiada m.in. rozwój oferty rozwiązań pozwalających na zabezpieczenie oraz lepsze wykorzystanie dostępnych informacji biznesowych na potrzeby prowadzonej działalności. „Obecnie firmy ze wszystkich sektorów rynku mierzą się z wyzwaniem, jak efektywnie zarządzać i wykorzystać jeden z najcenniejszych zasobów przedsiębiorstwa jakim są dane” – mówi Dariusz Bocheńczak, Country Managera Commvault Polska. „Celem Zespołu którego jestem częścią jest zbudowanie wraz z partnerami biznesowymi ekosystemu, który dogłębnie zrozumie potrzeby naszych klientów i zaprojektuje adekwatne rozwiązania, a następnie sprawnie je wdroży tak aby Klient mógł efektywnie korzystać z ze swoich danych oraz miał pewność że są one bezpieczne i dostępne” – dodaje.

Dariusz Bocheńczak jest związany z branżą IT od ponad 20 lat. Przez ostatnie 13 lat związany był z Compfort Meridian Polska, gdzie piastował stanowisko dyrektora sprzedaży. Od 2007 roku pełnił też funkcję wiceprezesa Compfort Meridian Polska. Dariusz Bocheńczak jest absolwentem wydziału Elektroniki AGH i podyplomowych studiów menadżerskich na SGH.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »