MENU

Dariusz Jędrzejczyk z HAWE do Orange Polska

18 marca 2015Blog redakcji

Od marca nowym dyrektorem w Segmencie Klientów Kluczowych i Korporacyjnych Orange Polska został Dariusz Jędrzejczyk. Na stanowisku zastąpił Damiana Biedulskiego.

Dariusz Jędrzejczyk Orange Polska

W Orange Dariusz Jędrzejczyk będzie odpowiadał za rozwój portfolio Orange z obszaru ICT. Są to m.in. rozwiązania oferowane w modelu chmury obliczeniowej, usługi mobilne dla firm oraz bezpieczeństwo IT.

Dariusz Jędrzejczyk posiada ponad 20. letnie doświadczenie na rynku teleinformatycznym. W ostatnim czasie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu do spraw komercyjnych w HAWE, gdzie współpracował
z Orange m.in. przy realizacji projektów infrastrukturalnych, jak sieci szerokopasmowe w województwie lubuskim, warmińsko-mazurskim czy podkarpackim. Wcześniej przez 9 lat u jednego z operatorów odpowiadał za rozwój i zarządzanie produktami B2B i B2C pod kątem strategii i ich wprowadzenia na rynek. Posiada także doświadczenie w zarządzaniu projektami integratorskimi. Jest ekspertem w dziedzinie nowoczesnych usług IT i telco dla przedsiębiorstw.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »