MENU

Dariusz Mazurek CEO działu Application Services Capgemini Polska

8 listopada 2013Blog redakcji

Zastąpi na tym stanowisku Franka Wagenbauera. Application Services to jeden z trzech działów biznesowych polskiego oddziału Capgemini, obok BPO, którym kieruje Marek Grodziński i Global Infrastructure Outsourcing kierowanym przez Daniela Habrata. Obaj także są członkami zarządu polskiego oddziału firmy.

Dariusz Mazurek_Capgemini Polska

Jeszcze w czerwcu 2013 r. Dariusz Mazurek objął stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesu w Capgemini Polska Sp. z o.o., ostatnio pełnił też stanowisko Chief Sales Officer. Był odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań biznesowych i usług technologicznych firmy na rynek krajowy.

Dariusz Mazurek posiada ponad 20-letnie doświadczenie biznesowe w obszarze zarządzania i konsultingu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach konsultingowych (Deloitte Polska, PricewaterhouseCoopers Polska) oraz technologicznych (IBM Polska, CSC Computer Sciences Polska), w których zajmował stanowiska menedżerskie i zarządcze. W latach 2004-2006 był dyrektorem zarządzającym polskiego oddziału Unisys Polska, a od 2006 do 2009 zajmował pozycję prezesa zarządu tej firmy.

Dariusz Mazurek posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w rozwoju biznesu i współpracy z klientami, reprezentującymi między innymi sektor finansowy i telekomunikacyjny w Polsce, a także innych krajach z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Przez 3 lata wykładał zarządzanie operacyjne dla studentów MBA Międzynarodowego Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »