MENU

Duży awans Janusza Naklickiego w Oracle

26 października 2015Blog redakcji

Od kilku dni kieruje regionem w skład którego wchodzą kraje Europy Środkowo-Wschodniej, Krajów Bałtyckich i Rosji (tzw. CIS) oraz tzw. Afryki Subsaharyjskiej. To jeden z dwóch regionów, które powstały w ramach większego obszaru EMEA w Oracle.

AAEAAQAAAAAAAANrAAAAJDViYjIyZWI4LWNiMjgtNDc3ZC1iNzYyLTA0MzFjMGZhYWYwNg

Wcześniej, przez prawie 5 lat pełnił obowiązki wiceprezesa Oracle w Europie Środkowo-Wchodniej, Rosji, Afryce i na Bliskim Wchodzie. W regionie tym piastował także stanowisko wiceprezesa na Europę Środkowo-Wschodnią i CIS oraz Senior Director w Europie Środkowo-Wschodniej.

W latach 2001-2006 był dyrektorem w Oracle Polska, a jeszcze wcześniej dyrektorem marketingu i kanału partnerskiego w Sun Microsystems. Można więc powiedzieć, że od początku pracuje dla Oracle. Na spotkaniu w San Francisco opiekował się klientami z Afryki. To podobno bardzo szybko rozwijający się dziś rynek dla firm IT, w tym Oracle. Lepiej idzie chyba tylko na Bliskim Wschodzie.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »