MENU

Grupa Infovide-Matrix z przychodami 213 mln zł w 2014 roku

19 marca 2015Branża, Rynek

Dynamika wzrostu sprzedaży usług w roku 2014 wyniosła 23%, a przychodów ogółem 18%. Wzrost przychodów spółka odnotowała w sektorze energetycznym, administracji publicznej oraz bankowym i ubezpieczeniowym. Zysk Grupy za 2014 wyniósł 1,7 mln zł.

Borys Stokalski, prezes zarządu Infovide-Matrix

Za najważniejszy sukces Grupy, uważamy rozwój biznesu Infovide-Matrix związany z poszerzeniem naszej oferty i zwiększeniem ilości projektów w energetyce, bankowości i administracji publicznej. Wspieramy m.in. ZUS przy realizacji projektu Kompleksowego Systemu Informatycznego, czy Grupę ENERGA  w budowie nowoczesnego systemu obsługi klienta. Zmiana struktury sprzedaży przekłada się ponadto na wysoki poziom kontraktacji na bieżący rok. Co ważne, za wzrostem sprzedaży idzie też poprawa wyników netto i efektywności operacyjnej” – komentuje Borys Stokalski, prezes zarządu Infovide-Matrix.

Poziom kontraktacji usługowych dla Grupy Kapitałowej na koniec lutego 2015 roku wyniósł 96 mln zł.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »