MENU

IT.integro oferuje platformę łączącą system ERP, pakiet Office 365 i środowisko Azure

28 kwietnia 2015Rynek

Stworzone przez IT.integro we współpracy z firmą Microsoft rozwiązanie NAV365 stanowi – oparte na platformie chmurowej Azure – połączenie środowiska Microsoft Dynamics NAV z narzędziami pakietu Office 365. Oficjalna premiera NAV365 odbędzie się podczas majowej konferencji „Microsoft Dynamics dla Biznesu 2015”.

nav365_a

Rozwiązanie NAV365 jest skierowane przede wszystkim do odbiorców z sektora handlu i usług. Oferowane w modelu chmurowym narzędzia mają pozwolić nie tylko na zoptymalizowanie procesów biznesowych w sposób typowy dla rozwiązań klasy ERP, ale także umożliwić lepszą komunikację w firmie i wzmocnić efektywność pracy.

Bazujące na funkcjonalnościach systemu Microsoft Dynamics NAV rozwiązanie wspiera m.in. obszary związane z finansami, środkami trwałymi, gospodarką magazynową, łańcuchem dostaw i sprzedażą. Z kolei dzięki wykorzystaniu narzędzi pakietu Office 365 oraz rozwiązań chmurowych Azure, NAV365 w natywny sposób wspiera pracę zdalną, jest dostępny z poziomu urządzeń mobilnych, wykorzystuje rozbudowane funkcje wymiany informacji i dokumentów, a także mechanizmy społecznościowe – co, zdaniem przedstawicieli firmy IT.integro, przekłada się na usprawnienie komunikacji, zwłaszcza w realiach typowych dla firm sektora MSP. Funkcjonalność oprogramowania może być przy tym dostosowywana do specyficznych potrzeb organizacji. “Rozwiązanie NAV365, które stworzyliśmy bazując na produktach Microsoft, jest odpowiedzią na oczekiwania sektora MŚP, który chce korzystać z innowacyjnych technologii na warunkach dopasowanych do ich możliwości” – zapewnia Piotr Śledź, prezes firmy IT.integro.

Cechą kluczową dla małych i średnich organizacji mają być również relatywnie niskie – rozliczane na zasadzie miesięcznego abonamentu – opłaty za wykorzystanie rozwiązania NAV365. “NAV365 jest dostępny w abonamencie, stąd nie wymaga dużych nakładów inwestycyjnych. Dzięki temu mogą sobie pozwolić na niego wszystkie firmy sektora MŚP, które dążą do zwiększenia produktywności. Zintegrowanie produktów Microsoft w jednym pakiecie wpływa nie tylko na ich wydajność i efektywność, ale również na niższą cenę” – mówi Paweł Jędrusik, dyrektor działu Microsoft Dynamics w Polsce. Wedle zapowiedzi jest to pierwsze, tego typu rozwiązanie scalające system ERP i nowoczesne narzędzia biurowe w ramach zintegrowanego środowiska pracy.

Uzupełnieniem możliwości NAV365 jest oferowana przez IT.integro usługa wdrożeniowa NAV.express. Stanowi ona wsparcie w postaci zestawy narzędzi, predefiniowanych szablonów oraz dobrych praktyk pozwalających ograniczyć czasochłonność i koszty towarzyszące wdrożeniu oprogramowania klasy ERP.

Oficjalna premiera nowego rozwiązania odbędzie się podczas majowej konferencji „Microsoft Dynamics dla Biznesu 2015”. ITwiz jest patronem medialnym tej największej konferencji Microsoft Dynamics w Polsce. Udział w konferencji jest bezpłatny. Szczegółowa agenda jest dostępna na witrynie: www.dynamicsdlabiznesu.pl.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »