MENU

Jakub Leśniewski p.o. prezesa zarządu Sygnity

3 kwietnia 2017Blog redakcji

Zmiana ma związek z tym, że Jan Maciejewicz, dotychczasowy prezes zarządu Sygnity, 31 marca br. złożył rezygnację z pełnionych obowiązków z powodów osobistych. W związku ze złożoną przez Jana Maciejewicza rezygnacją, Rada Nadzorcza spółki wskazała Jakuba Leśniewskiego, wiceprezesa zarządu ds. Finansowych, jako pełniącego obowiązki prezesa zarządu od dnia 1 kwietnia br. do czasu powołania nowego prezesa zarządu.

Rada Nadzorcza Sygnity podziękowała Janowi Maciejewiczowi za przejęcie sterów w spółce w ważnym dla niej momencie oraz za jego profesjonalizm w wykonywaniu funkcji. W czasie swojej kadencji rozwijał sprzedaż na polskim rynku i za granicą, zapewniał poprawę sprawności operacyjnej funkcjonowania Spółki i jej płynność finansową. Zainicjował inwestycje w nowe produkty i technologie oraz zapewniał optymalizację współpracy z klientami firmy” – można przeczytać w oficjalnym komunikacie.

Wspierałem rozwój Sygnity od lat. Wierzę w duży potencjał tej spółki i życzę wielu sukcesów firmie, zarządowi i jej wszystkim pracownikom” – powiedział Jan Maciejewicz, ustępujący prezes zarządu.

Jednocześnie Walne Zgromadzenie Spółki, które odbyło się 31 marca br., powołało w skład Rady Nadzorczej nowych członków: Romana Rewalda, Piotra Wierzbickiego oraz Ryszarda Wojnowskiego. Oprócz nich w Radzie Nadzorczej Spółki zasiadają: Raimondo Eggink oraz Paweł Zdunek.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »