MENU

Konrad Kobylecki nowym CIO w Netii

6 września 2017Blog redakcji

Zastąpił na tym stanowisku Piotra Kiszkiela. Można powiedzieć, że Konrad Kobylecki po latach powrócił do sektora telekomunikacyjnego, bo ponownie będzie kierował pionem IT u operatora. W  karierze pełnił bowiem funkcję CIO/CTO w PTK Centertel, Telekomunikacji Polskiej (obecnie Orange Polska) oraz COO w Polkomtelu.

Konrad Kobylecki karierę rozpoczynał jak CIO w Agrobanku, a następnie Banku Współpracy Europejskiej. Później przez 10 lat związał się ze spółkami z sektora telekomunikacyjnego – PTK Centertel, Telekomunikacja Polska i Polkomtel. W latach 2012-2013 kierował spółką PGE Systemy odpowiadającą za realizację projektów IT w Grupie PGE. Kolejne 4 lata spędził m.in. w IBM Polska na stanowisku Business Development Executive – Global Technology Services.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »