MENU

Marcin Gajdziński Country Managerem w Lenovo Global Technology sp. z o. o.

19 maja 2017Blog redakcji

Z początkiem kwietnia 2017 r. z Lenovo Polska wydzieliła się spółka Lenovo Global Technology, którą kieruje Marcin Gajdziński. Spółka ta jest częścią Lenovo Data Center Group.

Spółka specjalizować się będzie w sprzedaży serwerów, pamięci masowych i urządzeń sieciowych, a także w dedykowanych rozwiązaniach dla centrów danych.

Wcześniej Marcin Gajdziński kierował działem Enterprise Business Group w Lenovo Polska, a jeszcze wcześniej był dyrektorem sprzedaży serwerów System x i Pure Systems w IBM Polska. Do Lenovo Marcin Gajdziński przeszedł wraz z osobami z działu zajmującego się serwerami x86, który został sprzedany Lenovo przez IBM w roku 2014. Zawarta umowa to kontynuacja wieloletniej współpracy, której początki sięgają 2005 roku kiedy Lenovo przejęło od IBM jego dział PC.

Marcin Gajdziński karierę rozpoczynał w IBM Polska w roku 1993 i pracował w tej firmie grudnia 2014 roku.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »