MENU

Marcin Madey został country managerem Micro Focus w Polsce

5 maja 2015Blog redakcji

Zmiany w Polsce to efekt – dokonanej w 2014 roku – fuzji brytyjskiej firmy Micro Focus i amerykańskiej Attachmate. Marcin Madey był od roku 2012 country managerem Attachmate Group (Attachmate, NetIQ, Novell, SuSE), wcześniej kierował firmą Novell w Polsce (od 2008), a jeszcze wcześniej spółką Novell Professional Services Poland (w latach 2002-2008).

marcin-madey-opensourcesummit

Przypomnijmy, firma Attachmate, która od listopada 2014 roku jest własnością Micro Focus, trzy lata wcześniej kupiła dawnego pioniera rozwiązań sieciowych. Novell dołączył do wchodzących do wcześniejszej oferty rozwiązań Attachmate i NetIQ. Wartość transakcji sięgnęła 2,2 mld USD.

W ramach ujednoliconej oferty zgrupowane zostały rozwiązania Attachmate, Novell, NetIQ, Borland oraz Micro Focus. Przedstawiciele brytyjskiej firmy Micro Focus zapowiadają, że dla każdej rodziny produktów stworzona zostanie odrębna strategia rynkowa. Marka SUSE pozostanie niezależne.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »