MENU

Marcin Olszewski z Fujitsu Polska do HP Inc. Polska

3 lipca 2017Blog redakcji

Marcin Olszewski został 3 lipca nowym dyrektorem zarządzającym HP Inc Polska. Zastąpił na tym stanowisku Jacka Żurowskiego, który zrezygnował z pełnienia tej funkcji z końcem maja br.

 

Marcin Olszewski będzie raportował do Vitaly Matyushenko – dyrektora generalnego HP Inc. na Europę Centralną i Izrael.

Przez ostatnie 14 lat Marcin Olszewski pełnił funkcję dyrektora zarządzającego Fujitsu w regionie Europy Wschodniej (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry) oraz prezesa zarządu firmy w Polsce. Jako dyrektor zarządzający Fujitsu był odpowiedzialny za rozwój firmy w kraju, w tym wdrażanie nowych strategii dla różnych branż biznesu.

Wcześniej Marcin Olszewski pełnił funkcje kierownicze m.in. w takich firmach IT, jak  Ingram Micro Polska i Tech Data Polska, wcześniej specjalizował się w zarządzaniu finansami.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »