MENU

Mariusz Kaczmarek z CompFort Meridian do Euro Banku

13 lutego 2017Blog redakcji

W styczniu objął stanowisko wiceprezesa zarządu odpowiedzialnego za pion procesów operacyjnych oraz departament skarbu.


Mariusz Kaczmarek zastąpił na tym stanowisku w Euro Banku Yvesa Arrouet. Yves Arrouet, po niemal 4 latach piastowania funkcji wiceprezesa Euro Banku, obejmie inne stanowisko w Grupie Societe Generale.

Mariusz Kaczmarek posiada ponad 20-letnie doświadczenie związane głównie z branżą bankowości. Był m.in. Prezesem CompFort Meridian Polska, dyrektorem zarządzającym EY Polska. W latach 2011-2013 był wiceprezesem zarządu Kredyt Banku odpowiadającym za operacje oraz obszar IT.

Zajmował również stanowisko CIO Deutsche Banku PBC oraz Raiffeisen Bank Polska. Mariusz Kaczmarek jest absolwentem Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa w Warszawie, a także Advanced Management Program IESE Business School.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »