MENU

Nowe centrum wsparcia technicznego firmy Landesk powstanie w Warszawie

6 października 2015Praca, Rynek

Nowy ośrodek pozwoli na wzmocnienie działalności firmy Landesk w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. W ciągu dwóch lat pracę w nim znajdzie kilkadziesiąt osób. Poszukiwani będą m.in. pracownicy dysponujący rozległą wiedzą na temat procesów zarządzania środowiskami IT.

admin

Firma Landesk specjalizuje się w rozwiązaniach wspierających zarządzanie środowiskami IT. Inwestycja w Polsce ma odegrać kluczowe znaczenie dla realizacji strategii rozwoju firmy w nadchodzących latach. „Dzięki otwarciu nowego centrum wsparcia, firma Landesk znajduje się w doskonałej pozycji, aby jeszcze lepiej wspierać naszych klientów i partnerów w regionie EMEA” – mówi Bogdan Lontkowski, dyrektor regionalny firmy Landesk na Polskę, Czechy, Słowację i kraje bałtyckie. Według niego Warszawa została wybrana spośród licznych lokalizacji w regionie ze względu na swoje położenie, dostępność wykwalifikowanych pracowników z branży IT na rynku pracy oraz stabilną sytuację gospodarczą. „Przewidujemy zatrudnienie od 25 do 35 osób w ciągu najbliższych 24 miesięcy. Jesteśmy pewni, że Warszawa stanie się silnym oddziałem w regionie, w którym stale się rozwijamy” – dodaje Josh Baxter, wiceprezes ds. Usług Globalnych w firmie Landesk.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »