MENU

Nowy szef firmy Citrix w regionie EMEA

16 listopada 2015Blog redakcji

Stanowisko dyrektora zarządzającego i wiceprezesa firmy Citrix na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) objął Sherif Seddik. Będzie odpowiadał za rozwój działalności w regionie, w tym za wzmocnienie sprzedaży, tworzenie nowych możliwości biznesowych oraz rozbudowę ekosystemu partnerów Citrix.

Sherif_Seddik_Citrix

“Wizja firmy Citrix, jak i posiadane doświadczenie pozwalają nam na umiejętne połączenie ludzi z nowoczesną technologią, która pozwala im korzystać z aplikacji i danych z dowolnego urządzenia, platformy usługowej czy chmury” – podkreśla Sherif Seddik. Według niego oferta firmy Citrix zapewnia unikalną wartość biznesową pozwalającą na wykorzystanie potencjału firmowej mobilności i przetwarzania w chmurze.

Nowy dyrektor zarządzający w regionie EMEA jest związany z firmą Citrix od 2002 roku. Od pięciu lat Sherif Seddik odpowiadał on za sprzedaż i rozwój sieci partnerów firmy Citrix w krajach Europy Zachodniej. Wcześniej, przez 14 lat pracował w NCR Corporation, gdzie zajmował różne stanowiska sprzedażowe i kierownicze.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »