MENU

Oracle ułatwia migrację do platformy Sales Cloud

4 grudnia 2014Rynek

Do oferty amerykańskiego koncernu dołączyło rozwiązanie pozwalające uprościć proces migracji organizacji sprzedażowych do platformy chmurowej Oracle Sales Cloud. Wdrożenie platformy Oracle Sales Cloud ma ułatwiać dostęp do szerokich zbiorów informacji o klientach w powiązaniu z funkcjami z zakresu analizy biznesowej oraz mobilności.

oracle_sales_cloud

Z oficjalnego komunikatu wynika, że na rozwiązanie Oracle Accelerate for Oracle Sales Cloud składa się szereg narzędzi i ustandaryzowanych map procesów zapewniających szybkie wdrożenie platformy Oracle Sales Cloud w warunkach produkcyjnych. Nowe narzędzia mają też do minimum ograniczyć ewentualne przestoje. Wedle zapowiedzi dzięki wykorzystaniu nowego rozwiązania w niektórych organizacjach całość procesu migracji można przeprowadzić w ciągu kilku tygodni. Nowe rozwiązanie jest przeznaczone przede wszystkim dla przedsiębiorstw sektora MSP, które planują migrację do nowych rozwiązań chmurowych pozwalających zoptymalizować procesy zarządzania relacjami z klientami – i wykorzystać dostępne dane do wzmocnienia sprzedaży.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »