MENU

Przemysław Kucharzewski zbuduje nową spółkę w Grupie INDATA

8 marca 2016Blog redakcji

Będzie odpowiedzialny za stworzenie nowej spółki, której rozwiązania skierowane będą do firm specjalizujących się w integracji IT.

Przemyslaw_Kucharzewski

Według oficjalnych zapowiedzi Przemysław Kucharzewski obejmie stanowisko prezesa zarządu spółki INDATA Connect. Trzonem działalności nowo powstałego podmiotu będzie unikalny na skalę światową projekt związany z sektorem integratorów. Nowa spółka ma rozpocząć działalność w ciągu kilku najbliższych miesięcy.„Jestem przekonany, że to właściwa osoba na właściwym miejscu. Wspólnie stworzymy spółkę w ramach Grupy INDATA, która wprowadzi nową jakość na rynek rozwiązań dla integratorów i tym samym wzmocni naszą pozycję w tym obszarze” – mówi Grzegorz Czapla, prezes zarządu Grupy INDATA.

Przemysław Kucharzewski swoją karierę zawodową rozpoczynał w firmie JTT Computer. W kolejnych latach pracował m.in. w firmach CCS, Incom oraz AB. Przed dołączeniem do Grupy INDATA zajmował stanowisko COO i Członka Zarządu w firmie Eptimo. Przemysław Kucharzewski jest także wiceprzewodniczącym Rady Nadzorczej firmy Columb Technologies. Jest absolwentem Wydziału Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej oraz Studiów Podyplomowych z zakresu Marketingu i Zarządzania.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »