MENU

Rafał Szczap nowym szefem Xerox Polska

30 marca 2017Blog redakcji

Z początkiem kwietnia obejmie funkcję prezesa zarządu i dyrektora generalnego.

Pod nowym kierownictwem Xerox Polska ma nadal będzie koncentrować się na rozwoju technologii oraz usług, które ułatwią przedsiębiorcom digitalizację procesów biznesowych oraz zarządzanie informacjami. „Od klientów i partnerów wiem, że zespół Xerox Polska jest w środowisku uważany za wyjątkowo silny technologicznie i profesjonalny w działaniu. Tym bardziej cieszę się, że obdarzono mnie zaufaniem i powierzono tak odpowiedzialną funkcję” – mówi Rafał Szczap, od kwietnia prezes zarządu i dyrektor generalny Xerox Polska. Zapowiada jednak konsekwentne wzmacnianie pozycji Xerox Polska w obszarze współpracy z firmami, które reprezentują najważniejsze sektory dla polskiej gospodarki. Xerox Polska ma też rozszerzać współpracę z wyspecjalizowanymi partnerami technologicznymi.

Bezpośrednio przed przejściem do Xerox Polska Rafał Szczap pełnił funkcję prezesa zarządu polskiego oddziału Kapsch BusinessCom. Wcześniej był związany m.in. z firmami Dell, Sagemcom Poland i Alcatel-Lucent.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »