MENU

Reklama i Content Marketing

ITwiz to nowe medium o tym, co istotne w IT

Prezentujemy unikalne na polskim rynku podejście do informowania o IT w biznesie. Stawiamy na praktyczne, biznesowe aspekty projektów związanych z wdrożeniami technologii informatycznych; informacje pomocne w pracy specjalistom IT i konwergencję mediów.

ITwiz to wydawany regularnie magazyn, raporty tematyczne, serwis itwiz.pl oraz społeczności internetowe skupione wokół tematyki z pogranicza IT i biznesu. Poza, działającym od września 2013 roku serwisem internetowym ITwiz.pl, od marca 2014 roku pod marką ITwiz regularnie wydajemy drukowaną publikację poświęconą tematyce z pogranicza IT oraz biznesu. Magazyn ITwiz dostępny jest także w wersji cyfrowej (na tablety i smartfony z systemami Apple iOS i Google Android), a także poprzez przeglądarkę – za pośrednictwem strony: http://cyfrowy.itwiz.pl.
Jesteśmy również obecni w najpopularniejszych serwisach społecznościowych – LinkedIn, Twitter, Facebook, YouTube. Dzięki nim chcemy pozostawać w bliskich relacjach z Czytelnikami.

Poznaj nas! Pobierz prezentację o ITwiz:
Mediakit ITwiz

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, które nie będą kolidowały z interesami Czytelników ITwiz.pl oraz nie będą stwarzały ryzyka nadszarpnięcia naszej reputacji wiarygodnego źródła informacji. Jesteśmy kreatywni, znamy Czytelników i wszędzie tam, gdzie widzimy obopólne korzyści, potrafimy zaproponować odpowiednio dobrane działania.

Biuro Reklamy:
Dominika Marszycka
e-mail: Dominika.Marszycka(at)itwiz.pl
tel: +48 501 010 868

Grażyna Skibniewska
e-mail: Grazyna.Skibniewska(at)itwiz.pl
tel: +48 515 260 866

Marketing, PR:
Ewa Jadczak
e-mail: Ewa.Jadczak(at)itwiz.pl
tel: +48 692 462 948