MENU

Z Sygnity do Dimension Data Polska

16 lipca 2015Blog redakcji

Krzysztof Ducal został nowym dyrektorem handlowym w Dimension Data Polska. Przez ostatnie cztery lata zajmował stanowisko wiceprezesa Sygnity, gdzie odpowiadał za sektor przemysł & utilities oraz sprzedaż aplikacji i infrastruktury.

Krzysztof Ducal Dimension Data Polska

Nowy dyrektor ma być odpowiedzialny za tworzenie i realizację planów sprzedażowych w oparciu o strategię Grupy Dimension Data zarówno w odniesieniu do sektorów rynkowych, jak i grup produktowych. „Ponadto do obowiązków Krzysztofa Ducala należy pozyskiwanie klientów strategicznych oraz utrzymywanie relacji biznesowych z dostawcami i partnerami Dimension Data w Polsce” – można przeczytać w oficjalnym komunikacie.

Krzysztof Ducal z rynkiem informatycznym związany jest od prawie 20 lat. W latach 2000-2002 zarządzał obszarem finansów, HR oraz IT firmy SIRTI/Telecom Italia Group. Następnie do 2011 r. pracował w firmie Siemens, gdzie łączył rolę Dyrektora Finansowego i Prezesa Zarządu Siemens IT Solutions and Services.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »