MENU

Tomasz Laudy prezesem zarządu firmy Qumak

7 kwietnia 2016Blog redakcji

Z dniem 1 czerwca obejmie stanowisko zwolnione po tym, jak w grudniu 2015 roku z kierowania firmą zrezygnował Paweł Jaguś.

tomasz_laudy

Tomasz Laudy na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny m.in. za realizację długofalowej strategii rozwoju spółki. „Pan Tomasz Laudy dysponuje doświadczeniem i umiejętnościami doskonale predysponującymi go do pełnienia powierzonej mu roli. Jesteśmy przekonani, że jako prezes Qumak S.A. będzie z sukcesem rozwijał spółkę, dynamicznie umacniając jej silną pozycję na rynku i budując wartość dla jej akcjonariuszy” – mówi Monika Hałupczak, przewodnicząca Rady Nadzorczej firmy Qumak.

Nowy prezes zarządu firmy Qumak jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Ukończył też szereg kursów i szkoleń prowadzonych na zagranicznych uczelniach biznesowych. Od 2013 roku Tomasz Laudy odpowiada za opracowanie i wdrożenie nowej strategii biznesowej w firmie itWORKS. Na stanowisku prezesa zarządu itWORKS pozostanie do końca kwietnia br. Wcześniej Tomasz Laudy pracował m.in. na stanowiskach kierowniczych w firmach Ericsson, Siemens, Orange i Roshan.

Stanowisko prezesa zarządu firmy Qumak Tomasz Laudy obejmie z początkiem czerwca. Od 1 stycznia br. obowiązki prezesa zarządu spółki pełni Marek Tiahnybok, wiceprezes ds. Finansowych.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »