MENU

Tomasz Majcherek odpowiedzialny za sprzedaż SAP dla MSP

5 czerwca 2014Blog redakcji

Na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży w sektorze General Business Tomasz Majcherek będzie odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań SAP poprzez kanał partnerski i w sektorze firm MSP. Jego priorytetami ma być m.in. zwiększenie sprzedaży nowych mobilnych i chmurowych rozwiązań SAP oraz aplikacji opartych na platformie HANA. Tomasz Majcherek zapowiada też wprowadzenie ułatwień związanych z wyborem oprogramowania niemieckiego dostawcy.
Tomasz_Majcherek

„Moim celem jest w szczególności wzrost SAP w zakresie najnowszych rozwiązań – dostępnych w chmurze, wykorzystujących mobilność, nowe, przyjazne interfejsy czy przetwarzanie w czasie rzeczywistym. Dzięki nim możemy pomagać klientom upraszczać ich biznes i wchodzić na nowe poziomy efektywności” – zapowiada Tomasz Majcherek. Zapowiada on również działania mające na celu ułatwienie klientom wyboru nowych rozwiązań SAP. „Klienci nie muszą znać wszystkich produktów z bardzo szerokiego portfolio SAP. Wystarczy, że wskażą swoje potrzeby biznesowe, a my wspólnie z firmami partnerskimi pomożemy dobrać najbardziej efektywne rozwiązania IT, od ERP po platformę deweloperską SAP HANA w chmurze” – dodaje Tomasz Majcherek.

Przed objęciem stanowiska dyrektora sprzedaży w SAP Polska Tomasz Majcherek współpracował z firmą EY jako doradca w dziale transformacji IT. Wcześniej, przez kilkanaście lat był związany z polskim oddziałem firmy Ericsson.

Tomasz Majcherek jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Ukończył też studia  executive MBA prowadzone w ramach programu partnerskiego Uniwesytetu Warszawskiego i University of Illinois.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »