MENU

Windows 10 Technology Summit – transmisja na żywo

4 listopada 2015Polecane tematy, Rynek

Dziś (4 listopada) w Warszawie odbywa się trzecia z cyklu konferencji Windows 10 Technology Summit. Zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo. Podczas konferencji oraz w ramach udostępnionej przez firmę Microsoft transmisji dostępne będą dwie, niezależne ścieżki tematyczne – dla specjalistów IT i administratorów oraz dla programistów.

win10logo

Transmisja będzie dostępna pod adresem: http://aka.ms/h45me4 w dniu 04.11.2015 od godziny 10:00. Podobnie jak uczestnicy będący na miejscu, internauci będą mogli zapoznać się z dwiema równoległymi ścieżkami tematycznymi: dla specjalistów IT i administratorów http://aka.ms/f3p2xf oraz programistów http://aka.ms/dkcdtz

Szczegółowa agenda konferencji jest dostępna na stronie: http://w10ts.pl/

Konferencja Windows 10 Technology Summit w Warszawie jest trzecią z rzędu po Wrocławiu i Krakowie. Cykl zakończy spotkanie w Trójmieście (25 listopada). Partnerem technologicznym wydarzenia jest firma Intel. ITwiz jest patronem medialnym konferencji.

Spotkania w ramach cyklu Windows 10 Technology Summit są dedykowane profesjonalistom ze średnich i dużych przedsiębiorstw. Wykłady prowadzą specjaliści Microsoft, którzy opowiadają o Windows 10, a także o rozwiązaniach Microsoft Azure oraz Visual Studio. Dodatkowo eksperci firmy Intel przedstawią najnowszą, 6. generację procesorów Intel Core oraz przybliżą zagadnienia transformacji środowiska pracy (Workplace Transformation).

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »