MENU

Wolfgang Mayer szefem firmy Citrix w Europie Wschodniej

9 lutego 2016Blog redakcji

Na początku roku stanowisko dyrektora naczelnego firmy Citrix na Europę Wschodnią i Austrię objął Wolfgang Mayer. Jest odpowiedzialny za działalność Citrix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech i w Austrii.

Wolfgang Mayer_Citrix

Wśród zadań nowego szefa firmy Citrix w regionie znalazła się m.in. intensyfikacja działań sprzedażowych i dystrybucyjnych. Wolfgang Mayer będzie też odpowiedzialny za wdrażanie globalnej strategii biznesowej oraz współpracę z kluczowymi klientami i partnerami. “Moim celem jest, by wraz z naszymi partnerami biznesowymi zwiększyć poziom sprzedaży w Austrii i Europie Wschodniej oraz wzmocnić naszą pozycję na lokalnych rynkach” – zapowiada Wolfgang Mayer. Na nowym stanowisku podlega on bezpośrednio Dirk`owi Pfefferle, wiceprezesowi firmy Citrix na Europę Centralną i Wschodnią.

Nowy GM firmy Citrix w Europie Wschodniej i Austrii jest związany z branżą IT od ponad 30 lat. W przeszłości piastował m.in. obowiązki szefa sprzedaży austriackiego oddziału Software AG, dyrektora generalnego firmy MicroStrategy w Austrii. Był też dyrektorem sprzedaży w Atos Origin ,a także dyrektorem sprzedaży w Fujitsu Siemens. Przez ostatnie dwa lata był odpowiedzialny za obsługę klientów z sektora finansowego w firmie Cisco.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »