MENU

Zmiany w polskim oddziale Software AG

21 stycznia 2014Blog redakcji

Z funkcji prezesa zarządu Software AG Polska zrezygnował Artur Kutkiewicz. Obowiązki związane z kierowaniem polskim oddziałem firmy przejmuje Seamus Devine, wiceprezes Software AG odpowiedzialny za sprzedaż w Europie Centralnej.

Artur Kutkiewicz objął – zwolnione przez Grzegorza Pindura – stanowisko prezesa Software AG Polska w sierpniu 2012 roku. Bezpośrednio wcześniej, od 2008 roku, kierował sprzedażą zaawansowanych usług w firmie Oracle. Odpowiadał za rynki Europy Wschodniej i Wspólnoty Niepodległych Państw.

Artur Kutkiewicz, dotychczasowy prezes zarządu Software AG Polska

Artur Kutkiewicz, dotychczasowy prezes zarządu Software AG Polska

Dotychczasowe obowiązki Artura Kutkiewicza przejmie wiceprezes firmy odpowiedzialny za sprzedaż w Europie Centralnej. Seamus Devine od października zeszłego roku kieruje sprzedażą w niemal 30 krajach regionu. Bezpośrednio przed objęciem tego stanowiska Seamus Devine przez 7 lat zarządzał działalnością TIBCO Software na rynkach rozwijających się – także w Polsce. Wcześniej zajmował wysokie stanowiska kierownicze w firmach takich jak: BEA Systems i OneSecure.

Z oficjalnej informacji wynika, że strategia rynkowa Software AG w Polsce będzie nadal kontynuowana. Firma zamierza koncentrować się na rozwiązaniach i usługach wspierających: procesy biznesowe, zarządzanie IT oraz przetwarzanie złożonych zdarzeń i dużych wolumenów danych.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »