MENU

ZUS wybuduje nową serwerownię dla swojej centrali

11 lipca 2017Branża, Rynek

Przetarg na „Budowę serwerowni dla Centrali ZUS przy ul. Szamockiej 3/5 w Warszawie, w trybie „projektuj i wybuduj” wygrał FAST Group.


Paramentami oceny oferty była całkowita cena brutto, jakość wykonania całego zamówienia i skrócenie końcowego terminu realizacji zamówienia. W przetargu najwyżej oceniono ofertę FAST Group, której oferta uzyskała 100 pkt. na 100 możliwych. Wartość kontraktu wynosi powyżej 5,3 mln zł.

W zakresie prac FAST Group będzie: przygotowanie wielobranżowego projektu, a później budowa serwerowni o powierzchni 500 m.kw. wraz z klimatyzacją precyzyjną o mocy ok. 800 kW, zasilaniem gwarantowanym, szafami rack, instalacjami niskoprądowymi, elektrycznymi, gaszeniem gazem, wentylacją i pracami budowlanymi, a także świadczenie 5-letniego serwisu gwarancyjnego.

W przetargu 6 ofert złożyły firmy: Atende S.A., NEXUS Nowe Technologie S.A., konsorcjum AODC Sp. z o.o. i ASCOMP S.A., QUMAK S.A., CPD System sp. z o.o. i właśnie FAST Group sp. z o.o.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

2 Responses to ZUS wybuduje nową serwerownię dla swojej centrali

  1. Lolek napisał(a):

    Najszybszy MainFrame w Polsce będzie jeszcze szybszy? Szacun.

    • Morgan napisał(a):

      Jak obsługują 20 mln Polaków to musza mieć sprzęt. Teraz nikt emerytur na liczydłach nie liczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »