Małe i średnie firmy są nie tylko motorem napędowym dla naszej gospodarki ale również silnikiem dla nowoczesnych technologii.Dla wielu z nich innowacyjność to warunek konieczny rozwoju biznesu którego potrzeby ciągle się zmieniają w związku z dużą presją konkurencyjną. Cykl konferencji SAP Business One Roadshow będzie okazją do poznania możliwości systemu SAP Business One w zakresie usprawnienia pracy zarządów, a także działów finansów lub sprzedaży.

Tegoroczna, 12. już edycja odbędzie się 14 maja w Warszawie. Siłą i znakiem rozpoznawczym Open Source Day jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem przez najlepszych ekspertów z branży IT. Dla uczestników przygotowano praktyczne sesje techniczne, które będą dotyczyć m.in. takich tematów jak: sztuczna inteligencja, data science, machine learning, automatyzacja, cloud computing czy bezpieczeństwo IT. „Tegoroczną …

OSEC Forum to święto idei OpenSource i technologii wywodzących się ze społeczności open source, ale w wydaniu Enterprise. W ramach konferencji, eksperci z różnych obszarów IT podzielą się swą wiedzą i doświadczeniami z wdrożeń rozwiązań, pracy i projektów opartych na konkretnych technologiach.