Advanced Threat Summit 2016


Szczegóły wydarzenia


patronat_ITwiz

Konferencja Advanced Threat Summit to jedna z kilku największych i najważniejszych konferencji Cybersecurity w Polsce. W tym roku program konferencji będzie koncentrować się wokół zagadnienia – „Bezpieczeństwo proaktywne – użytkownik w centrum uwagi i minimalizowanie ryzyka.” Niekwestionowanym atutem i cechą wyróżniającą Advanced Threat Summit jest forma przekazu – od klasycznych prezentacji i paneli poprzez dyskusje roundtables dla wszystkich uczestników aż po równolegle prowadzone warsztaty.

Zapraszamy do udziału w 3. edycji konferencji Advanced Threat Summit, która odbędzie się w dniach 22-23 listopada w Warszawie. To spotkanie istotne dla całej społeczności security w Polsce. Konferencja jest mocno zanurzona w środowisku profesjonalistów cyberbezpieczeństwa z dużych organizacji. Jak co roku program skoncentrowany jest na obszarach najważniejszych na dany rok – dlatego też III edycja Advanced Threat Summit poświęcona będzie kwestii bezpieczeństwa proaktywnego, użytkownika w centrum uwagi i minimalizowaniu ryzyka.

Gośćmi specjalnymi tegorocznej konferencji Advanced Threat Summit będą: Christopher J. Hodson, Senior Director, Office of the CISO, Zscaler; Michael Sikorski, Director, FLARE Team, FireEye oraz Denis Verdon, Group Head of Information Risk, Bupa.

Program konferencji Advanced Threat Summit 2016 obejmuje m.in. zagadnienia dotyczące:
• pokonywania ograniczeń tradycyjnego podejścia do bezpieczeństwa
• prognoz i trendów w obszarze cyberbezpieczeństwa
• namierzania kont uprzywilejowanych i ich ochrona
• efektywnego wykrywania i śledzenia przypadków naruszenia bezpieczeństwa
• bezpieczeństwa w dobie cyfrowej transformacji
włączenia praktyk cybersecurity w cały cykl życia rozwiązań IT
• ochroną przed phishingiem, ransomware, inżynierią społeczną oraz kradzieżą tożsamości

Szczegółowe informacje na temat agendy konferencji oraz warunków udziału są dostępne na stronie: http://atsummit.pl/
ITwiz jest patronem medialnym Advanced Threat Summit 2016. Zapraszamy do udziału.

Podobne