AI & Big Data Congress


Szczegóły wydarzenia


Sztuczna inteligencja już dziś w niektórych firmach jest wykorzystywana do zwiększenia efektywności prowadzonego biznesu, a już niedługo będzie powszechnie używanym standardem. W pierwszych dniach października w Warszawie odbędzie się AI & Big Data Congress, który pomoże skonfrontować się z całą złożonością problematyki nowoczesnych technologii. Warto popatrzeć na robotyzację, nie przez strach likwidacji etatów, ale przez przykłady tego jak ułatwi to i zmieni organizację pracy.

Jesienna edycja Kongresu AI & Big Data będzie skupiać się na konkretnych projektach i przykładach użycia. Podczas konferencji z swoimi doświadczeniami w zakresie możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji podzielą się z uczestnikami liczni eksperci i praktycy. Od praktycznej strony przybliżona zostanie również tematyka przetwarzania rosnących ilości zróżnicowanych danych.

W roli prelegentów podczas tegorocznej konferencji AI & BigData Congress wystąpią m.in.:
• Sylwia Bilska, Członek Zarządu, Customer Director, Central Europe, Tesco
• Maciej Malenda, Innovation and New Business Director, Medicover
• Cezary Mączka, Członek Zarządu, Dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Budimex
• Hubert Rachwalski, CEO, Nethone

Organizatorem konferencji jest MMC Polska. Szczegółowe informacje na temat agendy oraz warunków udziału są dostępne na stronie: http://www.bigdatacee.pl.

Podobne