Certified Innergo Technology Workshop


Szczegóły wydarzenia


Już po raz drugi w tym roku, w dniach 4-5 października odbędą się interaktywne warsztaty przedstawiające możliwości cyfrowej transformacji biznesu. Jesienna edycja technologicznych warsztatów odbędzie się w Krakowie. Przez dwa dni uczestnicy będą mieli możliwość spotkać się z ekspertami z wiodących firm takich jak: Apple, Cisco, VMware, Aruba oraz HPE.

Do udziału w warsztatach organizatorzy zapraszają przede wszystkim menedżerów wyższego szczebla. Specjalnie dla nich, podczas pierwszego dnia warsztatów omówione zostaną m.in. zagadnienia związane z wykorzystaniem urządzeń i systemów mobilnych na potrzeby zwiększenia wydajności pracy, a także zwiększenia zadowolenia wśród pracowników. Jest to jeden z tematów istotniejszych dla użytkowników biznesowych, ponieważ rozwiązania mobilne stają się motorem rozwoju biznesu, przekładając się na realizację celów całej organizacji.

Z kolei drugi dzień warsztatów Certified Innergo Technology Workshop skoncentrowany będzie wokół tworzenia hybrydowej infrastruktury sieciowej. Podczas zaplanowanych na ten dzień prezentacji wyjaśnione zostaną zagadnienia związane z rolą środowisk hybrydowych dla biznesu, a także istotą integracji różnych systemów infrastruktury IT, które umożliwiają przechowywanie dużej ilości danych firmowych.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem jest dostępny na stronie:
http://bit.ly/CertifiedInnergoTechnologyWorkshop

Liczba miejsc dla osób zainteresowanych udziałem jest ograniczona.

ITwiz jest patronem medialnym warsztatów Certified Innergo Technology Workshop. Zapraszamy do udziału.

Podobne