Cisco Forum 2014


Szczegóły wydarzenia


Cisco Forum 2014 jest jedną z największych konferencji technicznych w Polsce, a na pewno największą zorganizowaną w całości przez inżynierów dla inżynierów. W ciągu trzech dni konferencji firma Cisco wraz z partnerami będzie prezentować wspólną wizję dotyczącą Internetu Wszechrzeczy (Internet of Things).

W trakcie Cisco Forum pokazane zostaną także nowe produkty i rozwiązania Cisco. Ta edycja konferencji skoncentrowana będzie w szczególności na rozwiązaniach dla centrów przetwarzania danych, rozwiązaniach opartych o architekturę SDN oraz bezpieczeństwie i mobilności.

Nowością będą sesje prowadzone przez inżynierów Technical Assistance Center z centrum Cisco w Krakowie. PO raz pierwszy zorganizowane będą też specjalne spotkanie dla dyrektorów działów IT i bezpieczeństwa, na którym prowadzone będą dyskusje o przyszłości technologii, procesach oraz efektywności pracy. Tak, jak w zeszłych latach spodziewać się można także sesji technicznych w postaci techtoriali i warsztatów prowadzonych przez inżynierów Cisco.

ITwiz jest partnerem medialnym Cisco Forum 2014.

Pełna agenda i szczegóły dotyczące konferencji Cisco Forum 2014 są dostępne na witrynie: http://www.ciscoforum.pl/

Podobne