Citrix Synergy Unplugged Warszawa


Szczegóły wydarzenia


Postulaty chmury obliczeniowej w praktyce uruchomiły mechanizm znacznie większy – cyfrową transformację. Proces, który dotyka większość organizacji, niezależnie od geografii, skali czy profilu działaności. Proces, który stawia w w centrum człowieka i prowadzony przez niego biznes. Era cyfryzacji to era wysublimowanych narzędzi, które odpowiednio zintegrowane i dostosowane mają odpowiadać bezpośrednio na potrzeby biznesu. Temu poświęcona będzie najbliższa konferencja Citrix.

W Citrix również stawiamy człowieka w centrum naszej uwagi budując wokół niego rozwiązania zapewniające bezpieczną, wygodną i bardzo efektywną przestrzeń  pracy z dowolnego miejsca na świecie, z dowolnego urządzenia. Przez wiele lat ulepszamy dostarczamy rozwiązania odpowiadające trendom, szczególnie w zakresie dostarczania aplikacji WEB oraz urządzeń mobilnych w tym BYOD. Rozumiemy strategię migracji do chmury i związane z nią ograniczenia legislacyjne – dlatego zapewniamy usługi chmury obliczeniowej w wyjątkowym, przygotowanym na takie wymagania modelu – w postaci Citrix Cloud. Znaczną ilość czasu poświęcamy też innowacjom, takim jak Citrix Analytics – usłudze, która już dzisiaj pomaga chronić organizacje na świecie przed cyber przestępczością przewidując możliwe ataki, jakich jeszcze nie wymyślono.

O tych i wielu innych rozwiązaniach i nowościach najchętniej mówimy w czasie dedykowanej konferencji Citrix Synergy, która co roku odbywa się w USA, gromadząc tysiące klientów i partnerów Citrix z całego świata. Chcąc podzielić się z Państwem naszymi najważniejszymi osiągnięciami, nowościami, propozycjami w tym roku zapraszamy Państwa na specjalną odsłonę tego niezwykłego wydarzenia w Polsce – Synergy Unplugged Warszawa 2018.

Do zobaczenia w Warszawie, 5 grudnia 2018.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie konferencji Synergy Unplugged Warszawa 2018.

Podobne