Cyberkonferencja Warszawska


Szczegóły wydarzenia


Cyberkonferencja Warszawska jest adresowana do instytucji, administracji i biznesu. Konferencja ta ma na celu przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa – i jako taka jest źródłem wiedzy o najnowszych trendach światowych z zakresu bezpieczeństwa IT, także w wymiarze technicznym i prawnym. Program najbliższej edycji Cyberkonferencji Warszawskiej jest skierowany m.in. do przedstawicieli służb mundurowych, specjalnych oraz wojska.

Program Cyberkonferencji Warszawskiej obejmuje m.in. prezentacje dotyczące:
Najnowszych technologii cyberbezpieczeństwa
• Zagadnień związanych z zarządzaniem cyberbezpieczeństwem na szczeblu przedsiębiorstwa i administracji państwowej
• Istotnych z punktu widzenia cyberbezpieczeństwa tematów z zakresu prawa krajowego i międzynarodowego
Finansów w cyberprzestrzeni
• Sposobów identyfikacji źródeł zagrożeń IT, ich specyfiki oraz oceny ryzyka

Organizatorzy przewidzieli również m.in. panel dyskusyjny poświęcony rozwiązaniom cyberbezpieczeństwa najnowszej generacji, a także panel naukowy poświęcony wpływowi nowych technologii na życie człowieka – w kontekście zagrożeń cyberbezpieczeństwa. Cyberkonferencji Warszawskiej towarzyszyć będzie także dyskusja poświęcona roli edukacji w budowaniu cyberbezpieczeństwa. Podczas konferencji odbędzie się też prezentacja bezzałogowego, przeznaczonego dla reagowania kryzysowego i ochrony imprez masowych drona MUCHA-a.

Szczegółowe informacje na temat programu konferencji, a także formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem są dostępne na stronie:
http://www.cybersecurity.edu.pl/

ITwiz jest patronem medialnym Cyberkonferencji Warszawskiej. Zapraszamy do udziału.

Komentarze

Dodaj także na LinkedIn feed

Powered by WP LinkPress