Debata: Jak stworzyć bezpieczne i komfortowe środowisko dla pracowników zdalnych i samej organizacji


Szczegóły wydarzenia


Zapraszamy do udziału w debacie ITwiz organizowanej w formie webinarium. Będzie ona okazją do zapoznania się z trendami oraz możliwościami zapewnienia użytkownikom efektywnych i bezpiecznych środowisk pracy zdalnej, które odpowiadają na potrzeby związane z ograniczeniami wprowadzonymi w ramach walki z pandemią COVID-19.

Podczas debaty, w której wezmą udział Tomasz Krajewski Technical Sales Director Eastern EMEA w firmie Veeam Software, Krzysztof Rachwalski Country Magager firmy Citrix w Polsce oraz Jacek Chylak Chief Commercial Officer w Grupie 3S, odpowiemy na pytania:

• Jak zapewnić pracownikom najlepszy dostęp do środowiska pracy?
• Czy firmy mają ścieżkę rozwoju środowisk użytkownika końcowego, która wpisuje się w strategię rozwoju, transformację cyfrową i poprawę produktywności?
• Czy usługi SaaS mogą być alternatywą dla zabrania komputera z pracy do domu lub zakupu nowego notebooka?
• Jak zabezpieczyć dostęp do danych firmowych jako krytycznej części biznesu?
• Czy okoliczności, w których żyjemy i pracujemy od marca zmieniły sposób myślenia szefów IT, zarządów i właścicieli firm o usługach cloud computing? Czy obecna sytuacja przyspiesza migrację do chmury? Średnia w Polsce wykorzystania chmury to 11%, podczas kiedy w Skandynawii jest to już ponad 60%
• Jak czas pandemii wpłynął na podejście organizacji do planów Business Continuity?

Debata ITwiz zostanie zorganizowana w formie webinaru na platformie e-webinaria.pl.
Dodatkowe informacje, a także formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem dostępne są na stronie:
https://www.e-webinaria.pl/events/jak-stworzyc-bezpieczne-i-komfortowe-srodowisko-dla-pracownikow-zdalnych-i-samej-organizacji/

Komentarze

Dodaj także na LinkedIn feed

Powered by WP LinkPress