Dell Technologies Forum


Szczegóły wydarzenia


Dell Technologies Forum wprowadzi Cię w świat wiodących technologii dostarczanych przez 7 innowacyjnych firm z rodziny Dell. Dołącz do nas, buduj sieć kontaktów w branży, wymieniaj doświadczenia z liderami opinii i odkryj jak możesz zacząć cyfrową transformację. Wszystko to w jednym miejscu, w jednym dniu.

Na program tegorocznej konferencji Dell Technologies Forum składa się szereg prezentacji skupionych wokół możliwości wykorzystania aktualnych trendów technologicznych na potrzeby prowadzenia cyfrowej transformacji biznesu. Poszczególne prezentacje podzielono m.in. na ścieżki dotyczące transformacji biznesu, niezbędnej modernizacji środowisk IT, a także zmian zachodzących w obszarze środowisk oraz reguł pracy. Nie zabraknie też sesji związanych z bezpieczeństwem IT, a także – konkretnymi rozwiązaniami oraz technologiami oferowanymi przez Dell EMC.

Wybrane tematy prezentacji to:
Cyfrowa transformacja w centrum danych
VR, AR i fotogrametria – praktyczne zastosowanie w biznesie
• Dlaczego sztuczna inteligencja i zaawansowana analityka danych może okazać się niezbędna w Twojej organizacji?
• Jak zmniejszyć ryzyko niepowodzenia projektu Big Data
• Jak usprawnić zarządzanie stacjami roboczymi

Szczegółowe informacje na temat agendy Dell Technologies Forum 2018, a także formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem są dostępne na stronie: https://www.delltechnologies.com/pl-pl/events/forum/index.htm

Podobne