Dynamics Business Forum 2016


Szczegóły wydarzenia


patronat_ITwiz

Agenda konferencji skupiona jest wokół innowacjom biznesowym możliwym do osiągnięcia dzięki rozwiązaniom takim jak: najnowsze odsłony systemów Microsoft Dynamics NAV i Microsoft Dynamics CRM, a także platformy Microsoft Azure oraz usług Office 365.

Udział w konferencji Dynamics Business Forum 2016 będzie też okazją do poznania efektów synergii produktowych wynikających ze ścisłej integracji rozwiązań biznesowych firmy Microsoft, a także szczegółów strategii One Microsoft. Zdaniem organizatorów Dynamics Business Forum 2016 to pierwsza tego typu konferencja w Polsce, która zgromadzi partnerów i przedstawicieli firmy Microsoft, a także ekspertów dysponujących wiedzą na temat rozwiązań ERP i CRM, a także narzędzi biznesowych, stworzonych z myślą o rozwijających się firmach z sektora MŚP

Na program konferencji Dynamics Business Forum 2016 składa się m.in. 18 poświęconych nowoczesnym rozwiązaniom dla firm prezentacji podzielonych na 3 ścieżki tematyczne. Omówione zostaną m.in. funkcjonalności oraz możliwości nowoczesnych systemów ERP i CRM, przykłady wdrożeń prowadzonych w skali międzynarodowej, a także zastosowania raportowania oraz analityki biznesowej. Agenda konferencji Dynamics Business Forum 2016 obejmuje też zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa rozwiązań dostarczanych w oparciu o model chmury obliczeniowej oraz integracji oprogramowania biznesowego. W gronie prelegentów znajdą się natomiast eksperci od lat zaangażowani w projekty wdrożeniowe. O planowanych innowacjach produktowych opowiedzą natomiast eksperci firmy Microsoft.

Konferencja skierowana jest m.in. do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw – niezależnie od specjalizacji branżowej oraz doświadczenia we wdrażaniu i wykorzystywaniu systemów biznesowych. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja organizowana jest przez grupę kluczowych partnerów Microsoft w Polsce. Strategicznymi partnerami Dynamics Business Forum 2016 są firmy: IT.integro oraz Netwise.

Pełna agenda oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie:
www.dynamicsbusinessforum.pl

ITwiz jest głównym patronem medialnym konferencji Dynamics Business Forum 2016. Zapraszamy do udziału.

Podobne