Fujitsu PRIMEQUEST – serwer x86 o jakości i wydajności RISC


Szczegóły wydarzenia


Przeznaczona do zadań o krytycznym znaczeniu rodzina serwerów Fujitsu PRIMEQUEST z procesorami Intel® Xeon® łączy charakterystyczną dla architektury x86 elastyczność oraz korzyści ekonomiczne z cechami typowymi dla systemów typu mission-critical. Serwery Fujitsu Primequest to możliwość radykalnej optymalizacji efektywności kosztowej względem porównywalnych platform serwerowych opartych na architekturze unixowej przy zachowaniu wszystkich cech zapewniających nieprzerwaną dostępność.

Serwery Primequest to połączenie możliwości procesorów Intel® Xeon® E7, systemów operacyjnych Windows, Linux i Solaris x86 oraz bogactwa dostępnych dla tych środowisk rozwiązań z innowacyjną, odporną na błędy i zaprojektowaną pod kątem najwyższej dostępności i ciągłości biznesowej architekturą systemową. Dzięki temu systemy Primequest oferują zupełnie nowy poziom efektywności operacyjnej w zakresie najbardziej wymagających zastosowań i w oparciu o w pełni otwarte standardy. Systemy Fujitsu Primequest odpowiadają tym samym na rosnące oczekiwania, dotyczące większego wykorzystania otwartych standardów branżowych w zastosowaniach o krytycznym znaczeniu biznesowym.

Szczegóły prezentacji na witrynie organizatora: http://www.e-webinaria.pl/events/fujitsu-primequest-serwer-x86-w-jakosci-wydajnosci-risc/

 

Podobne