Fujitsu World Tour 2016


Szczegóły wydarzenia


patronat_ITwiz

Fujitsu World Tour to jedno z największych globalnych wydarzeń w świecie ICT. Każdego roku na pięciu kontynentach uczestniczy w nim ponad 10 tysięcy ekspertów zajmujących się technologią i biznesem.

Tegoroczna edycja Fujitsu World Tour odbywać będzie się pod hasłem „Human Centric Innovation in Action”. Konferencja będzie okazją do poznania w jaki sposób zaawansowane technologie i rozwiązania ukierunkowane na człowieka podnoszą zdolności jednostek oraz wpływają na sprawność organizacji, tworząc bezpieczniejszy, bogatszy i bardziej zrównoważony świat. Jednym z ważniejszych trendów widocznym na rynku – i omawianych podczas tegorocznej konferencji – będzie cyfrowa transformacja biznesu. Poruszanie się w wielkiej ilości danych, których ilość wciąż rośne wraz z rozwojem Internetu rzeczy i mediów społecznościowych, przy równoległym wykorzystaniu platform mobilnych i chmurowych, wymaga starannego planowania i ustalania priorytetów. Dobrze wdrożony, zmodernizowany ekosystem cyfrowy może zapewnić prawdziwą wartość biznesową. Rezultatem jego działania są szybciej wdrażane innowacje, pozwalające przedsiębiorstwom na projektowanie, rozwijanie i wdrażanie nowych produktów oraz usług.

Wśród tematów konferencji Fujitsu World Tour znajdą się także kwestie dotyczące hybrydowych modeli infrastruktury IT, a także zagadnienia związane z rosnącymi oczekiwaniami w zakresie mobilności oraz koniecznością budowania stabilnego fundamentu IT na potrzeby kompleksowego wsparcia kluczowych procesów biznesowych.

W programie konferencji wyszczególniono również trzy odrębne bloki tematyczne dotyczące, odpowiednio: hybrydowej infrastrukturze, rozwiązaniom cyfrowym oraz innowacjom.

Szczegółowe informacje na temat konferencji, agendy oraz warunków udziału – a także formularz rejestracyjny, są dostępne na stronie:
http://www.fujitsu.com/pl/microsites/worldtour2016/index.html

ITwiz jest patronem medialnym konferencji Fujitsu World Tour 2016. Zapraszamy do udziału.

Podobne