Fujitsu World Tour 2017


Szczegóły wydarzenia


Hasłem przewodnim tegorocznej konferencji Fujitsu World Tour 2017 jest “Human Centric Innovation: Digital Co-Creation”. Termin „Co-creation”, czyli współtworzenie, znakomicie wpisuje się w partnerskie podejście Fujitsu do biznesu. W cyfrowym świecie staje się to warunkiem koniecznym: łączenie wcześniej niepowiązanych obszarów wiedzy w celu realizowania innowacji i tworzenia wartości.

W świecie transformacji cyfrowej, organizacje muszą szybko się uczyć, błyskawicznie działać i elastycznie zmieniać swoją skalę. Konieczne staje się posiadanie partnera technologicznego, który potrafi odpowiedzieć na nowe wyzwania w sposób wymagający połączenia wiedzy technologicznej ze znajomością biznesu i realiów rynku. Udział w konferencji Fujitsu World Tour będzie okazją do poznania trendów, sposobów wykorzystania sztucznej inteligencji, Internetu Rzeczy, chmury obliczeniowej i najnowszych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT w kontekście cyfrowej transformacji biznesu. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną też możliwości nowych rozwiązań firmy Fujitsu.

W programie konferencji znajdą się sesje poświęcone m.in.:
• Argumentom za i przeciw wykorzystaniu usług outsourcingu;
Ewolucji systemów przetwarzania danych w kierunku decentralizacji;
• Kierunkom rozwoju rynku stacji roboczych;
• Optymalizacji wydajności baz danych;
• Roli samoobsługowych kanałów obsługi klienta w dobie cyfrowej transformacji biznesu;

Fujitsu World Tour to jedna z największych światowych konferencji poświęconych nowoczesnym technologiom. Organizowana na zasadzie roadshow konferencja co roku gości w ponad 20 krajach na całym świecie. Fujitsu World Tour jest okazją do poznania najnowszych, najbardziej innowacyjnych technologii, rozwiązań i usług Fujitsu.

Szczegółowe informacje na temat agendy konferencji Fujitsu World Tour 2017, a także formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem dostępne są na stronie:
http://www.fujitsu.com/pl/microsites/worldtour2017/

ITwiz jest patronem medialnym konferencji Fujitsu World Tour 2017. Zapraszamy do udziału.

Podobne