Fujitsu World Tour 2018


Szczegóły wydarzenia


Hasłem przewodnim tegorocznej konferencji Fujitsu World Tour 2018 jest „Human Centric Innovation: Co-creation for Success”. Podczas towarzyszących konferencji prezentacji eksperci firmy Fujitsu opowiedzą, w jaki sposób współpraca biznesu z technologiami wpływa na budowanie wartości i konkurencyjności rynkowej organizacji, a także w jaki sposób na wykorzystaniu najnowszych technologii zyskać mogą obywatele i przedsiębiorcy. Zaprezentowane zostaną także przykłady udanych projektów z zakresu cyfrowej transformacji biznesu.

W tym roku Warszawa jest pierwszym z 20 miast na świecie, w których eksperci opowiedzą o tym, w jaki sposób wykorzystanie rozwiązań firmy Fujitsu może wpływać na biznes. Podczas konferencji Fujitsu World Tour 2018 roli prelegentów wystąpią m.in. Michael Keegan, Head of Product Business EMEIA w firmie Fujitsu oraz Dr Joseph Reger, CTO Fujitsu w regionie EMEIA. Ich wystąpienia poświęcone będą odpowiednio: trendach IT i współtworzeniu rozwiązań dopasowanych do klientów, a także międzynarodowym wdrożeniom technologii IT dla biznesu.

Program konferencji obejmuje także sesje poświęcone m.in.:
• najnowszym trendom w ochronie danych,
• możliwościom obniżenia kosztów obsługi IT w różnych modelach usług wsparcia
• hiperkonwergentnej infrastrukturze IT
• praktycznym aspektom wdrożenia modelu chmury obliczeniowej
• rozwiązaniom smart city
• możliwościom łatwego dostarczania pracownikom niezbędnych narzędzi IT.

Szczegółowe informacje na temat konferencji, a także agenda i formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem są dostępne na stronie:
https://www.fujitsu.com/pl/microsite/world-tour-2018/index.html

ITwiz jest patronem medialnym polskiej edycji konferencji Fujitsu World Tour 2018. Zapraszamy do udziału.

Podobne