GALA Branża IT 20-30 lat temu


Szczegóły wydarzenia


Gala Branża IT 20-30 lat temu to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Organizatorzy liczą na to, że na bazie tegorocznej edycji powstanie cykl corocznych uroczystości zrzeszających w jednym miejscu ponad 300 przedstawicieli branży IT, działających czynnie na polskim rynku, włączając w to prekursorów tej dziedziny w naszym kraju.

Organizatorzy zapowiadają, że Gala “Branża IT 20-30 lat temu” to idealna przestrzeń do spotkań po latach, do wymiany doświadczeń, odświeżenia kontaktów biznesowych, a także zbudowania nowych. Będzie to również okazja do uhonorowania osób lub firm, które w sposób szczególny odznaczyły się swoją pracą i zaangażowaniem na rzecz tworzenia i rozwijania branży IT w naszym kraju.

Tłem dla wydarzenia będzie wystawa ukazująca pierwsze komputery oraz urządzenia peryferyjne. Uroczystą galę poprzedzi debata, w której wezmą udział osoby zaangażowane w rozwój polskiej branży IT 20-30 lat temu. Będzie to czas na wspomnienia oraz krótkie historie osób i firm związanych z początkami polskiego rynku IT.

Szczegółowe informacje na stronie: https://itclub.pl/artykul/gala-branza-it-20-30-lat-temu-8062019-warszawa,74

Komentarze

Dodaj także na LinkedIn feed

Powered by WP LinkPress