Greycortex – Siedmiu Wspaniałych w obronie sieci


Szczegóły wydarzenia


Zapraszamy do udziału w webinarium, podczas którego eksperci firmy GreyCortex opowiedzą o siedmiu kluczowych mechanizmów wygrywania zagrożeń, które na potrzeby skutecznej ochrony infrastruktury sieciowej zostały zintegrowane w systemie Network Traffic Analysis.

Podczas webinaru eksperci opowiedzą o tym, w jaki sposób analiza ruchu sieciowego, analityka predyktywna, wykrywanie zmian, wykrywanie botów, analiza wydajności i korelacja mogą działać razem zapewniając świadomość sytuacyjną, podnosząc skuteczność ochrony i redukując ilość fałszywych alarmów w zakresie funkcjonowania infrastruktury sieciowej. Nie zabraknie też prezentacji intuicyjnego interfejsu graficznego sytemu Greycortex, który zmienia sposób analizy danych o ruchu sieciowym.

Na spotkanie zaprasza Dariusz Szuszkiewicz z firmy Greycortex. Jego gościem będzie Michał Horubała – ekspert z wieloletnim doświadczeniem w obszarze cyberbezpieczeństwa, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z ochroną przed zaawansowanymi atakami cybernetycznymi oraz w projektowaniu i organizacji jednostek SOC, który opowie o pracy z systemem Greycortex Mendel przez pryzmat swoich doświadczeń zebranych podczas realizacji wielu projektów w Polsce i Europie Zachodniej.

Szczegółowe informacje na temat webinaru są dostępne na stronie:
https://www.e-webinaria.pl/events/greycortex-siedmiu-wspanialych-w-obronie-sieci/.

Zapraszamy do udziału!

Komentarze

Dodaj także na LinkedIn feed

Powered by WP LinkPress