HyperScale Roadshow 2018: Fujitsu i Commvault powiedzą, jak chronić dane


Szczegóły wydarzenia

To wydarzenie zakończyło się 13 Marzec 2018


Rosnące znaczenie danych, ich odpowiednie przechowywanie i procesowanie rodzi wyzwania, z którymi już w tej chwili muszą radzić sobie organizacje. Szczególna rola informacji, nie tylko z punktu widzenia operacyjnego, ale i prawnego, sprawia, że firmy pracujące z jakimikolwiek danymi osobowymi muszą do 25 maja 2018 r. wdrożyć zabezpieczenia określone w ramach RODO. Podczas serii spotkań HyperScale Roadshow 2018 po raz pierwszy zaprezentowane zostaną rozwiązania Commvault HyperScale, Commvault Data Platform oraz Fujitsu ETERNUS CS200 S4, które odpowiadają dzisiejszym wyzwaniom związanym z koniecznością zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa danych.

Spotkania poświęcone łatwym do użycia rozwiązaniom wspierającym ochronę danych, tworzenie kopii zapasowych oraz procesy archiwizacji odbędą się w sześciu miastach Polski:

Wrocław – 8 luty 2018 – Qubus Hotel, ul. św. Marii Magdaleny 2
Katowice – 13 luty 2018 – Hotel Diament Plaza, ul. Dworcowa 9
Warszawa – 22 luty 2018 – Hotel Mercure Centrum, ul. Złota 48/54
Poznań – 1 marzec 2018 – Hotel Palazzo Rosso, ul. Gołębia 6
Gdańsk – 8 marzec 2018 – Hotel Wolne Miasto, ul. Św. Ducha 2
Kraków – 13 marzec 2018 – Hotel Pod Różą, ul. Floriańska 14

Uczestnicy poszczególnych sesji będą mieli także okazję do poznania oferty Appliance HyperScale, pozycjonowaniu dla środowisk wirtualnych (w ramach pakietu cSIM), a także rozwiązania Commvault web based GUI, które służy efektywnemu i szybkiemu zarządzaniu procesami związanymi z tworzeniem i przywracaniem kopii zapasowych.

Szczegółowa agenda spotkań oraz formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem w spotkaniach HyperScale Roadshow 2018 są dostępne na stronie: hyperscaleroadshow.pl

Podobne