II BlockchainTech Congress


Szczegóły wydarzenia


Blockchain to rewolucyjna technologia pozwalająca koordynować i w nowatorski sposób dbać o bezpieczeństwo różnego rodzaju transakcji biznesowych. Co więcej, zdaniem niektórych osób znaczenie tej technologi jest porównywalne do potencjału, jaki do zastosowań biznesowych wniosło upowszechnienie Internetu. Przykłady konkretnych wdrożeń opartych na technologii Blockchain będą prezentowane podczas najbliższej edycji BlockchainTech Congress.

Blockchain staje się rozwiązaniem coraz częściej wykorzystywanym do opisu transakcji biznesowych. Może się okazać, że już rozwiązania oparte na tej technologii wyprą dotychczasowe modele biznesowe. BlockchainTech Congress to odpowiedź na tego typu zmiany. „BlockchainTech Congress to przede wszystkim forum wymiany doświadczeń. Pracujemy z nową technologią, która jest wdrażana w wielu miejscach, ale nikt jeszcze nie wie, jakie jest najlepsze zastosowanie tej technologii i w których branżach” – mówi Wojciech Soleniec, Partner, EY. Dlatego podczas II edycji Kongresu BlockchainTech Congress prelegenci z Polski i z zagranicy przedstawią zastosowania Blockchain w poszczególnych, konkretnych przykładach. W efekcie łatwiejsze będzie włączenie dobrych praktyk związanych z wykorzystaniem możliwości technologii Blockchain do projektów realizowanych w polskich firmach. Co ważne, nowa jakość możliwa do wprowadzenia za sprawą tej technologii będzie służyć zarówno firmom, jak i ich klientów.

W roli prelegentów podczas tegorocznej konferencji II BlockchainTech Congress wystąpią:
• Dave Ebbitt, Head of health informatics, Medicalchain
• Marius Jurgilas, Członek Zarządu, Banku Litwy
• Manuel Machado, Member of the EU Blockchain Observatory & Forum,Global Head of Blockchain Solutions at Worldline
• Jakub Mościcki, Prezes Zarządu, Crypto Security Fund
• prof. Krzysztof Piech, CEO of Polish Blockchain Technology Acclerator
• Grzegorz Pawlicki, Dyrektor Biura Innowacji i Doświadczeń Klienta, PKO Bank Polski

Organizatorem konferencji jest MMC Polska. Szczegółowe informacje na temat agendy oraz warunków udziału są dostępne na stronie: http://www.blockchaintechcongress.pl.

Podobne