Jak AI zmieni przyszłość biznesu?


Szczegóły wydarzenia


Czy Polska i inne kraje regionu Europy Środkowo-Wschodniej są faktycznie gotowe, aby w pełni wykorzystać biznesowy potencjał technologii Artificial Intelligence i Machine Learning? Czy Polska jest już na tyle dojrzałym rynkiem żeby z sukcesem wdrażać rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji? Benfity i zagrożenia nowych technologii zostaną omówione podczas styczniowej konferencji organizowanej przez firmę Crayon.

Tematem przewodnim spotkania będzie omówienie przykładów wykorzystania AI w biznesie na rynkach zagranicznych w tym success stories z Norwegii. Eksperci odpowiedzą przy tym na pytanie czym różnią się rynki krajów nordyckich od regionu Europy Środkowo-Wschodniej, czy firmy z naszego regionu są gotowe na wykorzystanie potencjału sztucznej inteligencji w biznesie, a w szczególności czy Polska jest już na tyle dojrzałym rynkiem żeby z sukcesem wdrażać rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia, a także formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem są dostępne na stronie: https://www.crayon-eventy.pl/ai_zmieni_rynek

Podobne