Konferencja Dynamics dla Biznesu


Szczegóły wydarzenia


Dynamics dla Biznesu 2015 to największa polska konferencja poświęcona rozwiązaniom Microsoft Dynamics i jedno z najważniejszych wydarzeń Microsoft w tym roku.

patronat_ITwiz

Podczas konferencji Dynamics dla Biznesu – Driving Change: Business Success Through Smart Transformations eksperci firmy Microsoft zaprezentują najnowsze rozwiązania Dynamics, partnerzy opowiedzą o spektakularnych wdrożeniach systemów, a klienci o zyskach, oszczędnościach i zmianach, które zaszły w ich firmach.

Agenda trwającej dwa dni konferencji została podzielona na kilka ścieżek tematycznych. Podczas pierwszego dnia konferencji zaprezentowane zostaną kompleksowe rozwiązania branżowe w zakresie usług profesjonalnych, retail, sprzedaży, produkcji, dystrybucji, logistyki, magazynowania i wielu innych przeznaczone dla małych, średnich i dużych firm. Z perspektywy klientów przedstawione zostaną natomiast realne korzyści finansowe i organizacyjne płynące z wdrożenia systemów Microsoft Dynamics. Nie zabraknie też prezentacji poświęconych możliwościom wykorzystania rozwiązań Dynamics w modelu chmury obliczeniowej. Ścieżki tematyczne zaplanowane na drugi dzień konferencji poświęcone będą kolejno: rozwiązaniom Business Intelligence, narzędziom pozwalającym podnieść efektywność pracy, a także – technologiom mobilnym.

Do udziału w konferencji organizatorzy zapraszają zarówno przedstawicieli organizacji korzystających z oprogramowania rodziny Microsoft Dynamics, jak i osoby z firm nie dysponujących zintegrowanym systemem wspierającym zarządzanie, bądź korzystającym z rozwiązań innych niż Dynamics. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje na temat konferencji są dostępne na witrynie:
https://www.dynamicsdlabiznesu.pl/

ITwiz jest patronem medialnym konferencji Dynamics dla Biznesu.
Zapraszamy do udziału!

Podobne